Reference

"HydraFacialTM je jako podstoupit tři ošetření v jednom. Je to velmi příjemná péče a já po ní jenom zařím... musím ho zase mít!"

Denisa, klientka, Praha

“Naši kliniku charakterizuje nejmodernější vybavení. Proto pracujeme s přístrojem HydraFacial. Představuje pro naše

klienty jedinečnou možnost, jak se nechat ošetřit na na světové úrovni. HydraFacial je rychlou a přitom účinnou procedurou. Ošetření umíme individuálně přizpůsobit klientovi "na míru". Pokud potřebuje omlazení, využijeme aplikaci peptidů k vyhlazení vrásek. Pokud naopak klient bojuje s akné, zaměříme se na dokonalé čištění a aplikaci kyseliny salicylové pro zhojení." 

MUDr. Katřina Táborská, Derma Medical Clinic, Praha 4

 

"Ošetření přístrojem Hydrafacial patří na našem pracovišti k nejčastěji vyhledávaným. Spojuje v sobě mikrodermabrazi, chemický peeling, hloubkové čištění pleti a hydrataci, fototerapii LED světlem. Pleť je ihned po zákroku jemnější, projasněná, dokonale vyčištěná, působí zdravým dojmem. Výborné výsledky dosahujeme v léčbě akné, zlepšení seboroického typu pleti. Mnoho klientů preferuje toto ošetření jako prevenci stárnutí kůže, protože není nutná žádná rekonvalescence, pleť je maximálně lehce zarudlá. V tomto případě lze kombinovat s aplikací botulotoxinu, fillerů a dalšími rejuvenačními metodami k dokonalému efektu."

MUDr. Martina Hamadová, Dermaestetik, Břeclav

 

"HydraFacialTM je bezkonkurenční péče o pleť a naše specializace. Není MUŽ ani ŽENA, kteří by se k nám na toto ošetření nevrátili zpět."

Šárka Chaloupková, Millene Beauty Studio - Centrum péče o pleť a tělo, Praha 5

 

"S Hydrafacial pracujeme v nasom centre uz viac ako 6 mesiacov. Osetrenie sa stalo popularne predovsetkym pre svoj efekt, ale neoodelitelnym pozitivnym prinosom je komfort osetrenia s tymto zakrokom spojeny. Je to jediny typ vodneho pilingu, ktorý je spojeny s infuziou hydratacných a antiageingových zloziek. Patentovana technologia Vortex - Fusion doda vasej pleti zmes regeneracnych a revitalizacnych zloziek v uplne novom koncepte osetrenia, teda je vhodna zaroven na liecbu, ale aj omladenie. Staci vybrat spravny sled krokov a "namiesat" tie spravne ingrediencie. Klienti si oblubili zakrok pre jeho neinvazivny priebeh a pre okamzity vysledok."

MUDr. Iveta Hasová, Mediskin - Medicínské kosmetické centrum, Bratislava

 

"Ošetření HydraFacial je neinvazivní procedura, komfortní pro klientku, s okamžitým efektem. Po chemickém a mechanickém čištění  je pleť díky Vortex-Fusion technologii napuštěna koktejlem antioxidantů a kyseliny hyaluronové. Ve výsledku je pleť hydratovaná, rozjasněná, vypjatá, vyhlazují se jemné vrásky. U klientek s akné lze ošetření provést s užitím aplikátoru pro diamantovou hydradermabrazi a doplnit terapií LED světlem. Při pravidelné péči se tvoří výrazně méně zánětlivých projevů. Nespornou výhodou je možnost provádění procedury po celý rok."

MUDr. Vladimíra Urbanová, Dermatologická ambulance, Sokolov