Podpůrná denní péče

Produkty kombinují nejlepší ingredience z ošetření HydraFacialTM; vynikající hydratační molekuly, revitalizační antioxidanty a ochranné ingredience. Domácí péče HydraFacialTM pomáhá udržovat zdravou pleť po celý život. Umocňuje efekt profesionálního ošetření HydraFacialTM.

 

Antiox - 6TM Daily

Antioxidační ochrana s kyselinou hyaluronovou

Sérum hluboce hydratující a detoxikující pleť. Obsahuje molekuly kyseliny hyaluronové a antioxidanty jako jsou A, E, extrakt z bílého čaje, listů rozmarýnu, výtažek ze semen koňského kaštanu. Sérum zlepšuje stav kožních cévek.

 

ETXTM Daily Eye Therapy X - Tract

Oční přípravek na tmavé kruhy pod očima, opuchlost a linky

Sérum na oční kontury odstraňuje tmavé kruhy a váčky pod očima. Obsahuje výtažek z mořských řas, kyselinu hyaluronovou a sójové peptidy k obnově kolagonové a elastinové struktury v očním okolí.

 

UV SmartTM Daily Suncreen SPF 30

Širokospektrá UVA a UVB ochrana s ochranným faktorem 30

Voděodolný krém s minerálním filtrem proti UVA i UVB záření. Obsahuje aktivní látku oxid zinku. Dále je obohacen o antooxidační vitaminy A, C, E, koenzym Q10 a extrakt ze zeleného čaje k boji proti solárnímu poškození kožních buněk.

 

DermaBuilderTM Daily

Omlazující komplex peptidů

Sérum pro zralou pleť obsahující stejné jedinečné peptidy jako profesionální ampulka DermaBuilderTM pro omlazení. Pomáhá vyhladit vrásky a jemné linky. Zlepšuje elasticitu a texturu pleti.

 

Beta HDTM Daily

Roztok s kyselinou salicylovou pro akné a mastnou pleť

Sérum s obsahem přirozené kyseliny salicylové pro mastnou a problematickou pleť. Pomáhá redukovat vznik kožního mazu a zbavovat se odumřelých kožních buněk, které jsou příčinou vzniku zanícených pupínků. Díky hydratačnímu medovému extraktu nezanechává pleť suchou a podrážděnou.

 

Pur MoistTM Hyaluronic Acid Cream

Rejuvačně - hydratační krém, který udržuje luxusní hydrataci pleti, získanou při ošetření HydraFacialTM. Obsahuje patentovanou nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou.