Metoda ošetření

Zdravá kůže je naší filozofií. Nechceme jenom zlepšovat Váš vzhled, ale především nám jde o to, abyste měli zdravou a mladistvou pleť.  Koncept zdravé kůže je životním stylem, který vyžaduje pravidelnou měsíční péči a správné ošetření Vašeho typu pokožky. HydraFacial zlepšuje kvalitu pleti a pomáhá ji udržovat zdravou a krásnou.

 • pro všechny typy pleti
 • výsledek je viditelný okamžitě po ošetření
 • efektivní omlazující alternativa k invazivním procedurám

Indikace:

 • solární poškození, hyperpigmentace
 • vrásky, jemné linky
 • ztráta elasticity kůže, povadlá pleť
 • mastná, problematická, aknózní pleť
 • rozšířené póry

Procedura HydraFacial pečuje o Vaši pleť od základu. Díky Vortex - Fusion technologii je pleť napouštěna glukosaminy,  antioxidanty, peptidy, kyselinou hyaluronovou.

Zároveň je prováděno čištění, odstraňují se odumřelé kožní buňky a vysávají se rozpuštěné mazové zátky. Pleť je po ošetření hydratovaná, vypnutá a stimulovaná k obnově. Rejuvenační efekt je dle lékařských studií větší než po ošetření intenzivním pulzním světlem.  Dlouhodobě dochází k ozdravění kožních procesů.

Podívejte se, jak probíhá ošetření na Klinice Praha Krč:

Zažijte vortexovou technologii:

Každé ošetření využívá sérii vortexových koncovek. Jednotlivé hroty koncovek při každém tahu provádí kožní exfoliaci. Koncovky mají unikátní spirálovitý design, který produkuje uvnitř vortex – vír. Tento vír zapracovává hydratační infúze hluboko do kůže. Zároveň je umožněno koncovkou odstranění a odsátí nečistot.

         

 

Proces ošetření:

 • 1. krok: Vakuová lymfatická drenáž: Rozproudí lymfatický odtok v ošetřované oblasti. Pomáhá tak odstranit nahromaděné toxiny a opuchlá víčka.
 • 2. krok: Čištění a exfoliace: Odstraňují se odumřelé kožní buňky, odhaluje se nová kůže.  Kůže je díky podtlaku vtahována do záhybů koncovky aplikátoru a mechanicky obrušována. Souběžně se pleť změkčuje roztokem s glukosaminy a kyselinou mléčnou Activ 4.
 • 3. krok: Chemický peeling: Šetrný chemický peeling pomáhá odstranit nečistoty a rozmělnit mazové zátky pro lepší vyčištění kožních pórů. U problematických typů pleti lze použít silnější peeling k odstranění pigmentací, zjemnění vrásek, terapii akné. Chemický peeling je v ampulkách, které se vkládají do aplikátoru. K dispozici jsou tři stupně koncentrace: 7,5%, 15%, 30% kyselina glykolová v kombinaci s kyselinou salicylovou.
 • 4. krok: Extrakce: Bezbolestná, automatická extrakce využívá vortexovou koncovku k vysátí kožních pórů. Při tomto kroku se zapíná roztok Beta-HD, který obsahuje beta kyseliny, především kyselinu salicylovou. Díky ní se póry lehce vyčistí a stáhnou. Dále je v roztoku obsažen zklidňující a hydratační medový extrakt.
 • 5. krok: Omlazení: Omlazující neinvazivní aplikace rostlinných peptidů DermaBuilder je nadstandardní součástí ošetření a rostlinnou alternativou Botoxu®. Peptidy vyhlazují vrásky a stimulují kolagenovou tvorbu. Obsahuje peptidy: Acetyl Octapeptid-3 (blokuje neurotransmiter acetylcholin k aktivaci nervového spojení), Palmitoil Dipeptid-5 (zlepšuje strukturu dermo epidermálního spojení stimulací kolagenových a elastinových proteinů). Stejně jako chemický peeling i peptidy jsou ve formě ampulek vložených do aplikátoru, kterým se díky vortexové technologii neinvazivně aplikují do kůže.
 • 6. krok: Hydratace a ochrana: Závěrečná vortexová infúze koktejlu antioxidantů a kyseliny hyaluronové. Roztok Antiox-6 je závěrečnou úpravou kůže. Obsahuje antioxidanty: vitamin A,C,E, extrakt z bílého čaje, rozmarýnu. Výtažek ze semen koňského kaštanu v infúzi zároveň zlepšuje stav kožních cév.
 • 7. krok: LED světelná terapie: Závěrečná stimulace kůže červeným světlem vede ke zvýšené tvorbě kolagenu a k omlazení. K dispozici je také modré světlo pro terapii akné.

Výsledky:

     
            před ošetřením                                               po ošetření

     
           před ošetřením                                          po 4 ošetřeních   

 

 

Kde se můžete nechat ošetřit metodou HydraFacial?

Klinika Praha Krč
Centrum klinické a estetické medicíny

Višňová 1957/25
Praha 4
(parkování přímo u kliniky)

Objednávky na Tel:
241 011 500
nebo
724 365 656

www.klinika-praha-krc.cz